Yeni Bilince Uyanış Çalışması

Sayfayı Yazdırın
send email


GodsFinger

Farkındalık ve Yeni Bilince Uyanış Çalışması 

Dünyamız değişirken, İnsan bilinci de gelişmekte. İnsanlar uyum, barış ve sevgi içinde yaşamayı arzuluyor. Bazıları Yeni Bilinci deneyimlemeye hazır.

Bu calışma içlerindeki sınırsız potansiyeli keşfetmeyi, asıl gerçeğine uyanmayı ve yeni bir yolu deneyimlemeyi seçenler için yaratılmıştır. Çalışma, katılımcılara yaşamlarında neyi deneyimlemek istediklerine dair seçim hakkının kendilerinde olduğunu hatırlatır. Hayat seçimlerden ibarettir.


Çalışma, yaşamını yeni bir düzeyde deneyimlemeyi, içindeki gerçek benliği bedenlemeyi seçenler için, toplu bilincin sınırlılık kalıplarından özgürleşme, yaşamı dram ve çaresizlik bilincinin ötesinde deneyimleme seçeneğini hatırlatıyor ve bu yönde destekliyor. Beş gün sürecinde sabahları seminer ve pratik uygulamalar, akşamları da konuya ilişkin film ve sohbetlerle sizlerle olacağız. Kendi deneyimlerimizi ve yaşadığımız dönüşümleri sizlerle paylaşacağız.

Çalışmanın hedefini destekleyen ana unsur, rüyadan uyanma ve gerçeğini özgürce deneyimleme seçimini yapmış olmanızdır. Burada size sunulan şey bir başka inanç kalıbı veya yöntem değil, cevaplar için kendi içinizi araştırma ve yaşamınızdaki şeylerin neden olmakta olduğunun anlaşılmasına dair bir farkındalık yaratmaya yönelik araçlardır. Datça'nın sihirli havası, yaptığımız çalışma ve bizlerin yarattığı güvenli alan ise, kendinize yürüdüğünüz yolu rahat ve çabasızca size getirecek olan yardımcı unsurlardır. Bu farkındalık size bu çalışmayı bir düzeyde kendinizin yaratmış olduğunuz anlayışını sunacaktır.

Bu çalışmada,


  • Kurban olmaktan çıkıp, gerçek bir yaratıcı olmayı
  • Kendinizi koşulsuzca sevmeyi
  • Hayatınızda durmaksızın tekrarlanan acı-haz döngüsünün nedeni olan inanç kalıplarını görmeyi
  • Yaşam-Ölüm, sağlık-hastalık gibi durumlara Yeni bir anlayışla bakmayı
  • Dram ve çabanın ötesine geçmeyi
  • Yaşamınızın tam sorumluluğunu almanın önemini
  • Kendinize dürüst ve gerçek olmanın önemini
  • Yaratıcılık faktörü ve önemini
  • İlahi Benliğiniz ve İnsan benliğinizi nasıl bütünleştireceğinizi
hatırlayacak ve bu hatırlayışı bedenleme sürecinde size sunulacak olan araçlardan faydalanacaksınız.

Halil Gül & Özlem Yavuz


0 yorum:

Yorum Gönder

 
^ Başa dön