Özgünlüğünüzü İfade Yolunda Araçlar

Sayfayı Yazdırın
send email
Dualite'nin işleyiş dinamiğini anlamış veya anlamaya yönelmiş olan kişilerin önüne bazen yumuşak hatırlatmalar ve işaretler çıkar. Kendini keşif ve ifade yolculuğunda olan bizler şu zamanlarda öyle bir potansiyel ve eşik yarattık ki ; Kendimizden uzakta yaşamış olduğumuz hayatın alışkanlıkları, yargıları ve kabukları artık üzerimizden dökülüyor. İçinde bulunduğumuz bu bedene ve dolayısıyla bu boyuta yeni bir Ben doğuyor. Kendine, Tanrısallığına uyanmaya başlamış olan insanlar yeni bir farkındalığın ışığında şimdiye kadar deneyimlememiş olduğu kabul, ifade, izin veriş, teslimiyet ve bilgelik vasıflarını varlığına katıyor. Aşağıdaki hatırlatmalar Başmelek Mikael tarafından sunulmuştur.

  • Özgür Olun ve İçinizdeki Özgürlüğü Deneyimleyin: Artık herhangi birini hoşnut etmek zorunda olmadığınızı ve “uyum sağlamaya” ihtiyacınız olmadığını bilin. Siz olmaya gereksiniminiz var. “Otantik” olduğunuzda, Sevgi dolu, Nazik ve Huzurlu olursunuz ve etrafınızdaki insanlar sizin eşsizliğinizden tehdit hissetmezler, bunu sizinle kutlarlar. Bu şekilde yaşadığınız zaman, ruhunuz olabileceği Her şey olmak için özgür hisseder ve Ful Potansiyelinize açılırsınız. Kendi içsel özgürlük hissinizi ve Kim Olduğunuzun Hafifliğini sürdürmeyi sağlamaktan sorumlu olun.
  • Tutkulu Olun ve Tutkunuzu Paylaşın: Hayallerinizi ve Arzularınızı takip edin. “Otantik” olduğunuz zaman, etrafınızdaki insanlar Tutkunuz nedeniyle size çekilirler. Obsede olmayın (sabit fikire saplanmayın). Hatırlayın, Tutku başkaları ile paylaştığınız bir şeydir, bağlantı ve samimiyetten kaçış yolu olmamalıdır. Yaşamınızdaki bir tutku başkaları ile sevgiyi ve samimiyeti derinleştirmelidir, onların Kalp tutkusu sizinki ile birleşir. Her Kalbin kendi Eşsiz Tutkusu ve bunu ifade etmesinin bir yolu olduğunu bilin. Başkalarının tutkularına saygı göstermeye ve onurlandırmaya istekli olun, onlar da sizinkini onurlandırır. Bir grup insan kendi Kalplerinin Tutkularının birleşik Alevinde birlikte çalıştıkları zaman, bu güçlü bir Sevgi ve Yaratıcılık enerjisidir.
  • Kendinize ve Başkalarına Açık ve Dürüst Olun: Kendi içinizde ne hissettiğinizin farkında olun ve bunu ifade etmekten korkmayın. Gerçeğinizi ifade etmeye istekli olun. Eğer öfke ve saldırganlık olmadan kendi gerçeğinizi ifade ederseniz, başkaları tarafından olduğu gibi kabul edilecektir. Bu onların gerçeği olmayabilir, ama bu sizin kaygınız değildir. Eğer sizin gerçeğinizi kabul edebiliyorlarsa, o zaman iyi, ama kabul edemiyorlarsa, o zaman eşit derecede açık ve size karşı dürüst olanları bulana dek ilerlemenize izin vermelisiniz. Ama bilin ki, sevgililer, açık ve dürüst olma yeteneği önce kendinize açık ve dürüst olma yeteneğinde yatar. Kendinize ne kadar açık ve dürüst olursanız, bu diğerlerine açık ve dürüst olmanıza yansır.
  • Orijinal ve Maceraperest Olun: Sevgililer, güvenli bir yaşam için oturmayın, çünkü materyal boyutlarda böyle bir şey yoktur. Beşinci Boyuttaki tüm varoluşun doğası Akışkanlık ve Esneklik ve Değişimdir. Kozmik Kalp Enerjisi akar ve her zaman yeni formlar ve ifadeler arar. Bu Akış ile ilerlemeye istekli olun ve kendinize bu Akıştan yaratmak için ve süreçte eğlenmek için izin verin. Arkadaşlarınız ile bir “macera”ya giriştiğiniz çocukluğunuzda nasıl hissettiğinizi hatırlayın. Ruhunuz her gün yeni “macera” keşfeder gibi hissettirmeli. Yaşamınız ne olursa olsun, her zaman her gün kendiniz için Sevgi ve Güzelliğin küçük maceralarını yaratabilirsiniz.
  • Huzurlu Olun Kibar Olun: Bilinçliliğin Beşinci Boyut seviyesinde farkındalığınız ile yaşadığınız zaman, Huzur ve Zerafete gereksinim duyduğunuzu ve arzuladığınızı görürsünüz. Ve bunları nerede olursanız olun yaratabilirsiniz, hatta büyük bir şehrin merkezinde yaşıyor olsanız ve işlek bir sokağın ortasında olsanız bile! Çünkü bilinçliliğiniz öyle güçlü bir “Huzur ve Güzellik bölgesi” yaratır ki, etrafınızdaki herkes tarafından hissedilir. Onlar size çekilirler ve bu onların size nasıl karşılık verdiklerine yansır. Sizden yayılan Huzur ve Zerafet onlarda Sevinç ve Nezaketi uyandırır.
  • Sosyal ve Sözel Klişelerin Ötesinde Yaşayın: Sevgili Işıkişçileri, başka insanların nasıl düşündüğünü veya hissettiğini ya da nerede olduklarını bildiğinizi sanmayın. Kendi Eşsizliklerinin gizemine izin verin. Bu Beşinci Boyut mekanında, her şey Sevgidir ve Korku bir illüzyondur. Başkasına “Sen korku içindesin” demek hiçbir amaca hizmet etmez, çünkü bu sizin başkalarını hislerini yargılama ihtiyacınızın yansımasıdır ve yaşamınızda bunun ne anlama geldiğinin zihinsel analizi ile güvende hissetme ihtiyacınızın yansımasıdır. Bu yansıyan “illüzyon” vasıtası ile o kişinin size getirdiği “Sevgi Mesajının” ne olduğunu görmeye çalışın. Çoğunlukla, kendi illüzyonlarınıza bakma ve yaşamınızda değişiklikler yapma ihtiyacınızdır, belki nerede olduğunuzu görme ve bu illüzyonların kalbinizde tutulmasına nasıl izin verdiğinize bakma fırsatı. Sevgililer, içinizde ve illüzyonların ötesinde yaşamak, kendi eşsiz gerçeğinizin kalbinde yaşamak Çok – boyutlu yaşamın “Ustalığı”dır.
  • Akışa Direnmeyin: Sevgililer, Bilinçliliğin Beşinci Boyutunda Koşulsuz Sevginin Akışı güçlüdür ve otantik bir hayat yaşadığınızda birçok şaşırtıcı olaylar ve değişimler getirir. Değişimin akışına direnmeyin, çünkü böyle yapmak akışı eski enerji illüzyonlarının ağırlığı ile bloke etmektir. Bu şaşırtıcı olaylara “mucizeler” diyoruz, size her zaman görünmeseler bile, sizi Bol miktarda Sevgi akışında tutmak için tasarlanır. Eğer direnirseniz, kendi Kalbinizdeki Sevgi Akışını bloke edersiniz ve etrafınızda akmaya başlar, izolasyon, yalnızlık ve yoksunluk deneyimlersiniz. Kalbinizi bir kez daha Koşulsuz Sevginin Akışına açar açmaz, Bolluk akışı sizi bulacaktır. Akışa direnç sabit fikirlerin, beklentilerin sonucudur. Beklentileri salıverme ve değişim ve akışa izin verme yeteneğine sahip olduğunuz zaman, eğer bir tezahür beklediğiniz gibi materyalize olmazsa kızgın veya katı olmazsınız. Her şeyin İlahi Düzende aktığını bilin ve her geçişte ve yaşamınızdaki her değişimde bir kutsama vardır. Değişimi nezaket ve Şükran ile kabul ettiğinizde, Her şeyin kalbindeki Bol kutsamaları görür ve algılarsınız.
Archangel Michael

0 yorum:

Yorum Gönder

 
^ Başa dön