Tobias Öyküleri

Sayfayı Yazdırın
send email
Tobias Öyküleri
Tobias aynı zamanda çok iyi bir öykü anlatıcısıdır. Aktarmak istediği enerjinin ve mesajın özünü kısa ( bazen de esneyen ) bir öykü ile en sade şekilde aktarır. Bugüne kadar ki Shoudlarda Shaumbra'ya anlatmış olduğu öykülerin derlemesini burada sizlerle paylaşıyorum
Tanrısal An'da yaşamak üzerine
Kurban bilincinden yaratıcılık haline geçmek üzerine
İçindeki tutkuyu keşfetmek üzerine
Çabanın ötesine geçmek, berrak bir bakışa niyet etmek üzerine
Beklentileri bırakmak üzerine
İçindeki karanlıkla yüzleşmek ve salıvermek üzerine
Shaumbra'nın yaşam öyküsüne bir örnek
Aydınlanma fenomeni ve Yeni Enerji üzerine
Ruh'un yuvadan kopuşu, yolculuğu ve bütünlüğü ile tekrar birleşmesine, hatırlamasına dair
Kendine teşekkür etmeyi hatırlamak üzerine
Shaumbra'nın Dualite içindeki oyunu neden deneyimlediği üzerine
Parçalara ayrılmış benliğimizin tüm veçheleri ile tekrar birleşmek, bütünleşmek üzerine
Dualite'den kopuş, çevremizdekilerin sürece ve bize tepkisi ve bu süreçte kendimizi ifade etmek üzerine
Kendi hislerine, duyularına kulak vermek, bedeninle ve kendinle yeniden bütünleşmek üzerine
Akışa karşı direncin, yerini güven, teslimiyet ve uyuma bırakması ve yeniden yaratma seçimimiz üzerine
Ruhsal arayış yollarını bırakmak ve Tanrısallığına sahip çıkmak üzerine
İçsel savaş ve direncin yaratmış olduğu engelleri anlamak, sıkışan ve çözüm arayan enerjiye An'da kalarak, nefes ile izin vermek üzerine
Tanrısallığımızı keşfetmek için İnsan benliğimizi anlamak, tanımak, kısa duvarın ardında durmak ve olanı kabul edip izin vermek üzerine
Karanlığın derinliklerini keşfetmek için yapılan seçimlere, bu seçimlere merhametle yaklaşmaya, yaşamda inayeti devreye sokmak üzerine
Tobias'ın okuyanı davet ettiği boyutsal bir yolculuk
St. Germain'den Tobias'ın yaşamından örneklere dayandırdığı kıssadan hisse tarzı bir anlatım
"Ah Dili" nin anlaşılması için anlatılan bir öykü
Yeshua'nın yaşamından bir örnekleme ile karanlığımızla yüzleşmek, bütünlemek üzerine
Bir yolculuktan örnekleme ile Şüphe ve Güven tavırlarının yarattığı fark ve sonucunda gelen büyük keşif üzerine

İnsanların, kendi yarattıkları yanılsamalara nasıl hapsoldukları ve farklı bakış açılarına dair bir öykü.

Tobias'ın mesajları, Golden, Colorado’da yaşamakta olan Geoffrey Hoppe tarafından sunulmaktadır. Tobit’in kitabında bulunan Tobias’ın öyküsü, Crimson Circle sitesinde bulunmaktadır.
Tobias materyalleri, bedelsiz olarak dünyanın her tarafında bulunan ışık işçileri ve Shaumbra’ya, Ağustos 1999 tarihinden beri sunulmaktadır. Bu tarih Tobias’ın, insanlığın yıkım potansiyelini aşıp, Yeni Enerjiye girdiğini söylediği tarihtir.
Crimson Circle, Yeni Enerjiye geçiş yapacak ilk insan (kılığındaki) meleklerden oluşan global bir ağdır. Bu kişiler, yükseliş halinin sevinç ve zorluklarını deneyimlerken, diğer insanların da yolculuğuna, paylaşım, ilgi ve yol göstererek yardımcı olmaktadır. Crimson Circle’in sitesine her ay 40.000’in üzerinde ziyaretçi, son materyelleri okumak ve kendi deneyimlerini tartışmak amacıyla girmektedir.
Crimson Circle her ay Denver, Colorado’da, Tobias’ın, Geoffrey Hoppe kanalıyla son bilgileri sunduğu yerde biraraya gelmektedir. Tobias, kendisinin ve Crimson Council’ın (Kırmızı Meclisin) diğer semavi varlıklarının, aslında insanoğlunun kanallığını yapmakta olduğunu bildirmektedir. Tobias’a göre, onlar bizim enerjilerimizi okumakta ve biz içimizde deneyimlerken, dışardan da bakabilmemiz için, kendi bilgilerimizi bize geri tercüme etmektedirler. Crimson Circle toplantıları herkese açıktır, ama LCV takdir edilir. Katılımı gerektiren hiç bir şey ve ödenmesi gereken bir aidat yoktur. Crimson Circle, dünya çapındaki Shaumbra’nın açık sevgisi ve bağışları yoluyla bolluğu kabul etmektedir.
Crimson Circle’ın en yüksek amacı, insan melekler ve öğretmenler olarak, içsel spiritüel uyanış yolunu yürümekte olan kişilere hizmet etmektir. Bu hıristiyanlıkla veya her hangi bir başka din, inanç ve ideoloji ile ilgili bir misyon değildir !

Bu yazıları lütfen ticari amaç olmaksızın ve bedelsiz olarak dağıtın.
Lütfen bu bilgiyi, dipnotlar dahil bütünüyle kullanın. Tüm diğer kullanımlar, Geoffrey Hoppe, Golden Colorado’dan alınacak yazılı onayı gerektirir. Telif hakkı 2001, Geoffrey Hoppe, P.O.Box 7328, Golden, CO 80403. e-posta: tobias@crimsoncircle.com. Tüm haklar mahfuzdur.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
^ Başa dön